MODERNÍ UBYTOVÁNÍ V ŠÍRŠÍM CENTRU MĚSTA

Naleznete nás v těsné blízkosti historického centra města Plzně, přesto však v klidném prostředí. Penzion se nachází v blízkosti řeky Radbuzy, po jejímž břehu vede cesta pro pěší i cyklostezka do centra Plzně.

Dopravní dostupnost je vynikající, v blízkosti se nacházejí zastávky několika linek městské hromadné dopravy, kterou se dostanete bez problémů všude po Plzni. Výhodou je též snadná dostupnost všech místních průmyslových zón, například Borských polí.

Nacházíme se asi 15 minut chůze od hlavního vlakového nádraží nebo je možné využít plzeňskou městskou hromadnou dopravu, nejblíže k nám je zastávka „Doudlevce ETZ“ linky 10, 13, 14, 22, 29 a 30.

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ

Pokoje s jediným lůžkem jsou vybaveny TV s kabelovým příjmem WIFI připojením, kuchyňským koutem vybaveným elektrickým vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V sociálním zařízení, které je součástí každého pokoje, je sprchový kout, WC a umyvadlo.

DVOJLŮŽKOVÝ POKOJ

Dvojlůžkový pokoj je vybaven dvěma samostatně stojícími lůžky nebo případně dvojlůžkem. Na pokojích jsou LCD TV s UPC TV programy a rovněž připojení WI-FI. Úložné prostory v pokoji zajišťuje šatní skříň, skříňky a police ve vstupní chodbě. Kuchyňský kout, součást pokoje, je vybaven lednicí, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Sociální zařízení má sprchový kout, umyvadlo a WC.

TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ

Třílůžkový pokoj je vybaven třemi samostatně stojícími lůžky, případně dvojlůžkem a jedním lůžkem. Na pokojích jsou LCD TV s UPC TV programy a je tam připojení WI-FI. Úložné prostory v pokoji zajišťuje šatní skříň, noční stolky a police ve vstupní chodbě. Kuchyňský kout, součást každého pokoje, je vybaven lednicí, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Sociální zařízení má sprchový kout, umyvadlo a WC.

APARTMÁNY

Obývací pokoj se čtyřmi samostatně stojícími lůžky, případně s dvojlůžkem a dvěma samostatně stojícími lůžky. V kuchyni se dvěma samostatně stojícími lůžky je k dispozici lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí a prostředky na jejich mytí. Rovněž je zde TV s příjmem programů UPC kabelové televize a WIFI připojení. Sociální zařízení je standardně vybaveno sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

CENÍK:

Platba za ubytování je možná platební kartou, v hotovosti při příjezdu nebo předem, převodem na účet.

1 noc

Od500
  • Cena dle druhu pokoje, obsazenosti a počtu nocí

Není problém, aby Vaše ubytování hradil Váš zaměstnavatel. Je možná platba předem na účet. V ceně není zahrnutý místní poplatek 21,-Kč/osobu/noc. Přistýlka je možná pouze po individuální domluvě. Při dlouhodobém ubytování je možná sleva!

Storno podmínky

Host může zrušit rezervaci zdarma do 3 dnů před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 3 dny před příjezdem host zaplatí 30 % z celkové ceny. Pokud se host k pobytu nedostaví, bude mu účtováno 100 % celkové ceny.

Pokud host svůj pobyt přeruší, bude hostovi účtována platba ve výši 100 % celkové ceny.

V případě Vašeho zájmu ubytování nás kontaktujte:

+420 774 222 276

penzionvzatacce@seznam.cz